Jazyková škola START - Angličtina online

Naša škola

„Vitajte na našej webovej stránke. Tu nájdete informácie o našej jazykovej škole, v ktorej vyučujú iba lektori z Veľkej Británie a Spojených štátov. Sme na trhu od roku 2006 a používame metódu, vďaka ktorej budete vedieť tvoriť svoje vety už na prvej hodine.“ - Richard Swales, riaditeľ.

Ponúkame hodiny angličtiny pre dospelých, tínedžerov aj deti. Okrem výučby v našich priestoroch na Murgašovej 3 v košickom Starom Meste, ponúkame tiež individuálne hodiny angličtiny cez Skype.

Dobrý študent vie o dejepise, o chémii, o biológii ale nestačí, aby vedel „o angličtine“. Musí vedieť používať angličtinu, čo je úplne iná vec a vyžaduje si úplný iný prístup. Nenaučíte sa plávať len z knihy bez toho, aby ste išli do vody a v našej jazykovej škole veríme, že nenaučíte sa používať angličtinu bez toho, aby ste veľa hovorili na hodinách.

Hodiny cez Skype

Rozmýšľate nad kurzom angličtiny u nás, ale ešte váhate, pretože pracujete z domu, nebývate blízko našej školy alebo ste na materskej dovolenke? Pre vás ponúkame hodiny angličtiny cez Skype so skúsenými zahraničnými lektormi.

Cena za výučbu cez Skype je 24 eur za 45 minút alebo 32 eur za 60 minút za individuálne hodiny.

Ak nie ste začiatočníkom odporučíme vám vhodný materiál na základe vstupného testu:

Kliknite sem pre vstupný test.

Kliknite sem pre registráciu bez testu pre začiatočníkov.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom našich kurzov, zavolajte na 0917 642 230 (Richard Swales).