Kurzy angličtiny v Košiciach

Skupiny pre dospelých

Ponúkame výučbu angličtiny pre dospelých v malých skupinách so zahraničnými lektormi. Aktívne hodiny v malých skupinách sú najefektívnejší spôsob naučiť sa nielen po anglicky rozumieť, ale aj anglicky rozprávať. Skupiny sa stretávajú dvakrát týždenne na 60 minút a jedna úroveň u nás obsahuje 25 hodín (trvá 3 mesiace).

Cena 150 eur (platí sa 50 eur mesačne).

Najbližsie kurzy pre začiatočníkov:
Phoenix(Košice) pondelky o 18:05 (od 9.9.2019) a stredy o 18:05 (od 11.9.2019)
Chicago(Košice) utorky o 17:00 (od 10.9.2019) a štvrtky o 17:00 (od 12.9.2019)
Philadephia(Košice) utorky o 10:30 (od 17.9.2019) a štvrtky o 10:30 (od 19.9.2019)

Kliknite sem pre registráciu bez testu pre začiatočníkov.

Ak nie ste začiatočníkom, môžete nastúpiť kedykoľvek. Odporúčame vám vhodnú skupinu na základe zaraďovacieho testu:

Kliknite sem pre zaraďovací test.Skupiny pre tínedžerov

Organizujeme skupiny so zahraničnými lektormi aj pre tínedžerov. Všetci vieme, že výučba poobede, ktorá vyzerá ako 9. hodina školského dňa nebude pre tínedžerov fungovať. V STARTe učíme angličtinu našou aktívnou metódou, ktorá aktívne zapája študentov do výučby. Skupiny pre tínedžerov sú určené pre deti do 15 rokov. Pre starších tínedžerov odporúčame účasť v skupinách pre dospelých. Skupiny sa stretávajú dvakrát týždenne na 60 minút a jedna úroveň u nás obsahuje 25 hodín (3 mesiace). Počas školského roka môžete absolvovať až 3 úrovne.

Cena 150 eur (platí sa 50 eur mesačne).

Kliknite sem pre registráciu bez testu pre začiatočníkov.

Ak nie ste začiatočníkom, môžete nastúpiť kedykoľvek. Odporúčame vám vhodnú skupinu na základe zaraďovacieho testu:

Kliknite sem pre zaraďovací test.Skupiny pre deti

Ponúkame hodiny angličtiny pre deti v malých skupinách so zahraničnými lektormi. Učíme deti našou vlastnou metódou vytvorenou špeciálne pre deti. Skupiny sa stretávajú raz týždenne na 45 minút a jedna úroveň u nás obsahuje 32 hodín (trvá 8-9 mesiacov). Kurz je vhodný pre deti prvého stupňa základnej školy, ktoré už absolvovali prvý ročník.

Cena 144 eur (cenu môžete rozdeliť na 9x 16 eur mesačne).

Najbližsie kurzy pre začiatočníkov:
Austin(Košice) pondelky o 16:10 (od 16.9.2019)

Kliknite sem pre registráciu bez testu pre začiatočníkov.

Ak vaše dieťa nie je začiatočníkom, môže nastúpiť kedykoľvek. Odporúčame vám vhodnú skupinu na základe zaraďovacieho testu:

Kliknite sem pre zaraďovací test.Individuálne hodiny

V Jazykovej škola START je aj možnosť individuálnej výučby anglického jazyka. Tzv. „one-to-one“ hodiny sú vhodné najmä pre tých, ktorí sa učia špecializované učivo pre svoju profesiu, ako aj pre tých, ktorým pracovné povinnosti neumožnia účasť vo verejnej skupine. Dni a časy dohodou.

Cena 20 eur za 60 minúť (v prípade súkromnej skupiny si cenu rozdeľujú účastníci medzi sebou).

Pošlite nám email na office@jazykova.skFiremné hodiny

Ponúkame výučbu angličtiny so zahraničnými lektormi aj pre firmy. Môžeme učiť vašich zamestnancov u nás v jazykovej škole alebo priamo u vás vo vašej firme. Hodiny angličtiny vám umožnia zefektívniť a zlepšiť kontakty a vzťahy so zahraničnými partnermi, predstavujú benefit pre Vašich zamestnancov a zároveň fungujú ako pravidelný „teambuilding“. Dni a časy dohodou.

Cena podľa požiadaviek.
Pošlite nám email na office@jazykova.skMaturita C1

Tento rok ponúkame prípravu na Maturitu C1 so skúsenými britskými lektormi. Kurz bude zameraný na všetky tri časti maturitnej skúšky: externá časť, písomná interná časť a ústna skúška. Pre študentov, ktorí sa pripravujú na Maturitu B1 alebo B2 odporúčame účasť vo všeobecných skupinách pre dospelých, aby sa čo najrýchlejšie zlepšili v angličtine pred maturitou. Skupiny sa stretávajú raz týždenne na 60 minút a kurz zahŕňa 30 hodín. V cene kurzu je aj 60-minútová individuálna hodina „one-to-one“ so zahraničným lektorom (skúšobný test a všeobecná konzultácia) v týždni pred ústnou časťou maturity.

Cena 180 eur (cenu môžete rozdeliť na 8 x 22,50 eur mesačne).
Registrácia len cez email: office@jazykova.sk