Jazyková škola START
Príprava na prijímačky na bilingválne gymnáziá

Naša škola

„Vitajte na našej webovej stránke. Tu nájdete informácie o našej jazykovej škole, v ktorej vyučujú iba lektori z Veľkej Británie a Spojených štátov. Sme na trhu od roku 2006 a používame metódu, vďaka ktorej budete vedieť tvoriť svoje vety už na prvej hodine.“ - Richard Swales, riaditeľ.

Ponúkame hodiny angličtiny pre dospelých, tínedžerov aj deti. Okrem výučby v našich priestoroch na Murgašovej 3 v košickom Starom Meste, ponúkame tiež individuálne hodiny angličtiny cez Skype.

Dobrý študent vie o dejepise, o chémii, o biológii ale nestačí, aby vedel „o angličtine“. Musí vedieť používať angličtinu, čo je úplne iná vec a vyžaduje si úplný iný prístup. Nenaučíte sa plávať len z knihy bez toho, aby ste išli do vody a v našej jazykovej škole veríme, že nenaučíte sa používať angličtinu bez toho, aby ste veľa hovorili na hodinách.

Príprava na prijímačky na bilingválne gymnáziá

Pre žiakov ôsmeho ročníka ponúkame prípravu na prijímacie skúšky z angličtiny na bilingválne gymnázium. Kurz vedie britský lektor, ktorý učí aj na bilingválnych gymnáziách. Všetky hodiny prebiehajú prezenčne v našich priestoroch v Košiciach. Kurz je zameraný výlučne na anglickú časť skúšky. Odporúčame nájsť si iných lektorov na slovenskú a matematickú časť skúšky.

Cena: 10 eur na študenta na týždeň. Sobota 10:00 - 12:00.

Študenti strávia prvú hodinu pri cvičnej skúške. Počas druhej hodiny prejdú s lektorom test a zamerajú sa na svoje slabé stránky.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom tohto kurzu, zavolajte na 0917 642 230 (Richard Swales).