Kurzy angličtiny cez Skype

Skupiny pre dospelých

Ponúkame výučbu angličtiny pre dospelých v malých skupinách so zahraničnými lektormi. Aktívne hodiny v malých skupinách sú najefektívnejší spôsob naučiť sa nielen po anglicky rozumieť, ale aj anglicky rozprávať. Skupiny sa stretávajú dvakrát týždenne na 60 minút a jedna úroveň u nás obsahuje 25 hodín (trvá 3 mesiace).

Cena: 180 eur (platí sa 60 eur mesačne).

Momentálne neorganizujeme skupiny cez Skype. Hodiny sú v našich priestoroch v Bratislave a v Košiciach.

Kliknite sem pre registráciu bez testu pre začiatočníkov.

Ak nie ste začiatočníkom, môžete nastúpiť kedykoľvek. Odporučíme vám vhodnú skupinu na základe zaraďovacieho testu: Kliknite sem pre zaraďovací test.Skupiny pre tínedžerov

Organizujeme skupiny so zahraničnými lektormi aj pre tínedžerov. Všetci vieme, že výučba poobede, ktorá vyzerá ako 9. hodina školského dňa nebude pre tínedžerov fungovať. V STARTe učíme angličtinu našou aktívnou metódou, ktorá aktívne zapája študentov do výučby. Skupiny pre tínedžerov sú určené pre deti do 15 rokov. Pre starších tínedžerov odporúčame účasť v skupinách pre dospelých. Skupiny sa stretávajú dvakrát týždenne na 60 minút a jedna úroveň u nás obsahuje 25 hodín (3 mesiace). Počas školského roka môžete absolvovať až 3 úrovne.

Momentálne neučíme tínedžerov cez Skype. Hodiny sú v našich priestoroch v Bratislave a v Košiciach.Skupiny pre deti

Zvýšte šancu svojich detí na lepšiu budúcnosť a prihláste ich na kurz angličtiny s našimi zahraničnými lektormi. Kurz je vhodný pre deti prvého stupňa základnej školy, ktoré už ukončili prvý ročník. Deti naučíme dorozumieť sa v cudzom jazyku našou vlastnou metódou vytvorenou špeciálne pre deti. Skupiny sa stretávajú raz týždenne na 45 minút a jedna úroveň u nás obsahuje 32 hodín (trvá 8-9 mesiacov).

Momentálne neučíme deti cez Skype. Hodiny sú v našich priestoroch v Bratislave a v Košiciach.Individuálne hodiny

V Jazykovej škole START je aj možnosť individuálnej výučby anglického jazyka. Tzv. „one-to-one“ hodiny sú vhodné najmä pre tých, ktorí sa potrebujú zdokonaliť v špecifickej oblasti pre svoju profesiu, ako aj pre tých, ktorým pracovné povinnosti neumožňujú účasť vo verejnej skupine. Dni a časy dohodou.

Cena: 15 eur za 45 minúť.

Pošlite nám email na office@jazykova.skFiremné hodiny

Ponúkame výučbu angličtiny so zahraničnými lektormi aj pre firmy. Môžeme učiť vašich zamestnancov u nás v jazykovej škole alebo priamo u vás vo vašej firme. Hodiny angličtiny vám umožnia zefektívniť a zlepšiť kontakty a vzťahy so zahraničnými partnermi, predstavujú benefit pre vašich zamestnancov a zároveň fungujú ako pravidelný „teambuilding“. Dni a časy dohodou.

Cena podľa požiadaviek.
Pošlite nám email na office@jazykova.skHodiny cez Skype

Rozmýšľate nad kurzom angličtiny u nás, ale ešte váhate, pretože pracujete z domu, nebývate blízko našej školy alebo ste na materskej dovolenke? Pre vás ponúkame hodiny angličtiny cez Skype so skúsenými zahraničnými lektormi.

Cena za výučbu cez Skype je 15 eur za 45 minúť alebo 20 eur za 60 minúť za individuálne hodiny.

Kliknite sem pre registráciu bez testu pre začiatočníkov.

Ak nie ste začiatočníkom, môžete nastúpiť kedykoľvek. Odporučíme vám vhodnú skupinu na základe zaraďovacieho testu:

Kliknite sem pre zaraďovací test.

Registrácia len cez email: office@jazykova.sk